سوالات متداول اپلیکیشن داپ

داپ چیست؟!

داپ؛ سامانه هوشمند خدمات روزانه است که بییش از 150 خدمت مورد نیاز، در 20 دسته خدماتی را در اختیار کاربران قرار میدهد .

داپ این امکان را در اختیار کاربر قرار میدهد که در هر زمانی از شبانه روز هر خدمتی را از طریق اپلیکیشن و وبسایت داپ سفارش دهند تا بهترین و با تخصص ترین نیروها را به سهولت و آسانی در اختیار شما قراردهد؛ همچنین سامانه هوشمند خدمات روزانه داپ، محیطی است که از نظر قیمتی و کیفیتی برای کابران مقرون به صرفه می باشد .

داپ چه خدماتی را ارائه میدهد؟!

سامانه داپ با ثبت سفارش در هر زمان از شبانه روز، با در اختیار گذاشتن بهترین وبا تخصص ترین نیرو ها، اعم از: نیروهای ساختمانی، حمل بار و اثاثیه، نظافت و پذیرایی، خدمات حقوقی، روانشناسی، تاسیسات، کامپیوتری، تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل، پرستاری و مراقبت، باغبانی و کشاورزی، خرید شارژ و اینترنت، پرداخت قبوض،  خدمات پزشکی، ماشین های ساختمانی، نظافت منزل، تعمیرات وسایل گرمایشی و سرمایشی، انواع شستشو در محل و کلی خدمات دیگر که مورد نیاز شما است را در اختیارتان قرار میدهد.

چرا خدمات را از داپ بگیریم ؟!

داپ همواره در حال بروزرسانی نیرو ها و متخصصین خود است واین سامانه هوشمند محیطی است که از نظر قیمت و کیفیت بسیار مقلوب به صرفه است .

سامانه داپ به طور 24 ساعته و در هر مکانی از شهر مشهد بهترین نیرو ها و متحصصین را در هر گونه از خدماتی در اختیار شما قرار میدهند.

در اپلیکیشن و وبسایت داپ شما میتوانید با مدیریت زمان و هزینه کم بهترین متخصص و نیرو خدماتی را با چند کلیک در اختیار داشته باشید .

همچنین شما علاوه بر کیفیت بالا و هزینه کم از تخفیفات ویژه دوره ای داپ نیز میتوانید بهره مند شوید .

داپ کجاست؟!

دفتر مرکزی سامانه هوشمند خدمات روزانه داپ در حال حاظر در مشهد میباشد.

سامانه هوشمند خدمات روزانه داپ با محیطی گرم و صمیمی با در اختیار داشتن بهترین متخصص ها و نیرو ها همواره در حال خدمات رسانی به کاربران خویش است.

شرکت داپ واقع در شهر مشهد – بلوار ساجدی –بین ساجدی 4 و6 – ساختمان نگین – پلاک 7 – طبقه دوم قرار دارد.

نحوه کسب نمایندگی داپ چگونه است؟!

سامانه هوشمند خدمات روزانه داپ در حال حال حاظر تنها در مشهد فعالیت دارد.

اما به زودی در شهر های دیگر هم شروع به فعالیت میکند .

اگر مایل به همکاری یا کسب نمایندگی در شهر خود هستید اطلاعات و شرایط خود را برای داپ ایمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

نحوه همکاری با داپ چگونه است؟!

داپ بستری را فراهم کرده است که افراد، در هر نقطه از کشور، با داشتن هر نوع تخصص و یا هر نوع مهارتی عضو بزرگ خانواده داپ شوند و کسب درامد کنند و درامد خود را افزایش دهند . برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

راه های ثبت سفارش خدمات داپ

شما برای ثبت سفارش در داپ میتوانید با ثبت نام در وبسایت یا نصب اپلیکیشن داپ با بررسی بهترین قیمت و انتخاب بهترین متخصص سفارش خود را ثبت کرده و هزینه را به صورت انلاین پرداخت خواهید کرد و در کمترین زمان بهترین متخصص در اختیار شما قرار خواهد گرفت .