طراحی وب سایت

مطالعه نکات زیر قبل از ثبت سفارش طراحی وب سایت ضروری میباشد

خدمات طراحی وب سایت داپ

وقتی سفارش طراحی سایت میدی، یعنی یک گام بزرگ توی پیشرفت کسب و کارت برداشتی و با همین طراحی وب سایت وارد دنیای جیدی شدی که اسمش دیجیتال مارکتینگ هست؛ پس با داپ همراه باش تا آخر این مطلب و ببین چه جور سایت به دردت میخوره و مناسب کسب و کارته؟!

برای شروع طراحی یک وب سایت حرفه ای نیاز به موارد زیر داریم :

 • هدف گذاری طراحی سایت
 • نوع سایت فروشگاهی ، خدماتی ، شرکتی
 • انتخاب نوع مخاطب یا مشتری
 • استفاده از درگاه های بانکی در سایت
 • تک زبانه یا چند زبانه بودن سایت
 • استفاده از دامنه های ایرانی یا بین المللی
 • استفاده از هاست های ایرانی و یا بین المللی
 • انتخاب نام دامنه و پسوند آن
 • ظرفیت هاست
 • سرعت هاست
 • واکنش گرا بودن در انواع سخت افزار ها
 • زبان برنامه نویسی سایت
 • سئو
 • استفاده از مپ در وب سایت
 • پشتیبانی سایت

 

معرفی کامل بخش ارائه خدمات گرافیک سامانه هوشمند داپ

 

قبل از ثبت سفارش در اپلیکیشن داپ نیاز هست شما با روش ارائه خدمات در این بخش آشنایی کامل پیدا کنید.

سر تیتر خدمات قابل ارائه این بخش :

 1. مشاوره رایگان طراحی سایت
 2. طراحی سایت شخصی
 3. طراحی سایت مجله خبری / نشریه آموزشی
 4. طراحی سایت تبلیغاتی / شرکتی / خدماتی
 5. طراحی سایت فروشگاهی

 

بخش اول مشاوره رایگان طراحی سایت

شما مخاطب و مشتری عزیز می توانید در موضوعات 15 گانه طراحی سایت که در این مقاله ذکر شده است ، طرح سوال فرمایید .درخواست مشاوره برای طراحی سایت رایگان می باشد . زمان مشاوره 15 دقیقه و به صورت تلفنی یا تماس تصویری انجام خواهد شد.

 

بخش دوم طراحی سایت شخصی یا رزومه

سایت شخصی یا سایت های تک صفحه ای ، نوعی از طراحی سایت هستند که برای افراد طراح ، نویسنده ، هنرمند ، مهندسین ، مخترعین و …  کاربرد دارد.اطلاعات این وب سایت ها به طور معمول یک صفحه معرفی فرد و روزمه کاری می باشد و چند صفحه عکس یا فیلم به عنوان نمونه کار و سوابق کاری در نهایت صفحه درباره ما و تماس با ما ساخته خواهد شد.

افزونه یا ابزار زیادی در این دسته وب سایت ها مورد استفاده قرار نمی گیرد و در مورد سئو نیز با توجه به سفارش مشتری خدمات متفاوت خواهد بود.

 

زمان طراحی وب سایت شخصی :

طراحی وب سایت های شخصی حداقل 3  روز کاری زمان نیاز دارند و با توجه به درخواست مشتریان این زمان ممکن است تا 10 روز کاری نیز متغییر باشد.

هزینه طراحی وب سایت شخصی :

حداقل هزینه طراحی این دسته از وب سایت ها مبلغ 5/000/000  میلیون ریال می باشد.

هزینه های مجزا از طراحی این سایت عبارتند از  :

خرید دامنه / هاست اصلی / پشتیبانی  6 یا 12   ماهه  بعد از تحویل سایت

 

بخش سوم طراحی سایت مجله خبری  / نشریه آموزشی

سایت مجله خبری یا نشریات و یا وبلاگ نویسی  ، نوعی از طراحی سایت هستند که برای گروه های فرهنگی ، آموزشی ، مدارس ، تشکل های دانشجویی و دانش آموزی،  آموزشگاه های خصوصی و یا آموزش  مجازی ، کلاس های آنلاین،  اساتید ،  مهندسان و …  کاربرد بسیار فراوانی  دارد.

این وب سایت ها در صفحه اول خود محتوای زیادی در قالب عکس ، فیلم و متن به عنوان مقاله یا خبر انتشار می دهند ، مخاطب این وب سایت ها معمولا  بالای هزار نفر در روز می باشد و محتوا گذاری این وب سایت ها نیز گسترده و متنوع است ، در برخی موارد بیش از 10 نویسنده فعال خواهند داشت.

صفحات این وب سایت ها عبارتند اند :  صفحه اصلی (شامل دسته بندی های خبری و مقالات) ، صفحه گالری عکس ، صفحه کلیپ های صوتی و تصویری ، درباره نویسندگان ،صفحه دانلود ، درباره گروه ، تماس با ما  ، عضویت و…

در این گونه وب سایت ها سئو  حرف اول را می زند و معمولا مشتریان نیاز به یک وب سایت سریع و سبک دارند که در هر پلت فرمی همچون لپ تاپ ، رایانه رومیزی ، موبایل و تبلت به سرعت باز شود و همچنین در جستجو های موتور های قدرتمند بین المللی چون گوگل  ، بینگ ، یاهو ، یاندکس و …  یا موتور های داخلی همچون پارسی جو  در صدر جستجو باشند .

زمان طراحی سایت مجله خبری  / نشریه آموزشی:

طراحی وب سایت های فوق  حداقل 10 روز کاری زمان نیاز دارند و با توجه به درخواست مشتریان و زبان برنامه نویسی  این زمان ممکن است تا 60  روز کاری نیز متغییر باشد.

هزینه طراحی سایت مجله خبری  / نشریه آموزشی:

حداقل هزینه طراحی این دسته از وب سایت ها مبلغ 15/000/000  میلیون ریال می باشد.

هزینه های مجزا از طراحی این سایت عبارتند از :

خرید دامنه / هاست اصلی / هاست دانلود / سامانه پیامکی / پشتیبانی  6 یا 12   ماهه  بعد از تحویل سایت

 

بخش چهارم طراحی سایت تبلیغاتی / شرکتی / خدماتی

سایت تبلیغاتی / شرکتی / خدماتی ، نوعی از طراحی سایت هستند که برای گروه ها ویا شرکت های کوچک یا بزرگ برای ارائه خدمات طراحی و پیاده سازی می شود. در نگاه کلی می توان گفت وب سایت فوق یک وب سایت رزومه کاری یا شخص هست که  به صورت حرفه ای تر و جامع تر طراحی شده است .

اهمیت و جایگاه این دسته وب سایت از دو دسته قبلی بسیار بالاتر می باشد ، دارندگان شرکت ها یا موسسات بزرگ برای قرار گرفتن در صفحه اول موتور های جستجو رقابت تنگاتنگی دارند . به همین منظور حرف اول در این ردیف وب سایت را سئو  می زند.

فروش تک محصولی یا چند محصول ساخته شده توسط یک کارگاه یا کاراخانه ،  ارائه خدمات تعمیرات و نصب لوازم خانگی ، ارائه خدمات تاسیسات گرمایشی و سرمایشی ، ارائه خدمات تاسیسات الکتریکی ، خدمات نیروی نظافتی یا حمل بار و…  فروش فایل یا محتوای  دانلودی و … از جمله موضوعات این وب سایت ها می باشند.

صفحات این وب سایت ها عبارتند اند :  صفحه اصلی شامل معرفی کلیه خدمات و محصلات شرکت ، صفحه گالری عکس ، صفحه کلیپ های صوتی و تصویری ،  درباره گروه ، تماس با ما  ، فرم همکاری ،  استخدام و …

 

زمان طراحی سایت تبلیغاتی / شرکتی / خدماتی:

طراحی وب سایت های فوق  حداقل 20  روز کاری زمان نیاز دارند و با توجه به درخواست مشتریان و زبان برنامه نویسی  این زمان ممکن است تا 120  روز کاری نیز متغییر باشد.

هزینه طراحی سایت تبلیغاتی / شرکتی / خدماتی:

حداقل هزینه طراحی این دسته از وب سایت ها مبلغ 30/000/000  میلیون ریال می باشد.

هزینه های مجزا از طراحی این سایت عبارتند از  :

خرید دامنه / هاست اصلی / هاست دانلود / سامانه پیامکی / پشتیبانی  6 یا 12   ماهه  بعد از تحویل سایت

 

 

بخش پنجم طراحی سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی ، نوعی از طراحی سایت هستند که برای تولید کنندگان ، فروشندگان محصولات از جمله  لباس ، قطعات کامپیوتر ، قطعات وسایل نقلیه ، محصولات آرایشی بهداشتی ،  خوار رو بار فروشی ها و درکل هر نوع محصول مورد نیاز روز مره مردم جامعه را در برمی گیرد ،  حتی ممکن است این فروشگاه به محصولات کوچک محدود نباشد و خرید و فروش جرثقیل ، ماشین آلات ساختمانی ، خودرو های شخصی ، آپارتمان  و … را نیز در بر بگیرد.

 

دسته بندی ها در این نوع وب سایت ها بسیار قابل اهمیت هست ، این که چه طور یک محصول دسته بندی شود ، چه مشخصات دارد و این مشخصات به چند دسته تقسیم بندی می شود ، انبار گردانی محصول به چه صورت هست ، مقایسه دو یا چند محصول در سایت  طراحی شود و ده ها نکته دیگر که این وب سایت ها را از دسته ای ذکر شده قبلی متمایز می کند.

صفحات این وب سایت ها عبارتند اند :  صفحه اصلی شامل تمامی دسته بندی های محصلات فروشگاه، جستجوی پیشرفته محصولات ، مقایسه محصولات ، خرید اشتراک ، درباره شرکت ، تماس با ما

 

زمان طراحی سایت  فروشگاهی :

طراحی وب سایت های فوق  حداقل 20  روز کاری زمان نیاز دارند و با توجه به درخواست مشتریان و زبان برنامه نویسی  این زمان ممکن است تا 120  روز کاری نیز متغییر باشد.

هزینه طراحی وب سایت فروشگاهی:

حداقل هزینه طراحی این دسته از وب سایت ها مبلغ 30/000/000  میلیون ریال می باشد.

هزینه های مجزا از طراحی این سایت عبارتند از  :

خرید دامنه / هاست اصلی / هاست دانلود / سامانه پیامکی / پشتیبانی  6 یا 12   ماهه  بعد از تحویل سایت